Lucky Block – Најдобра Крипто Игра Достапна во САД Преку VPN

2023 Екосистем кој нуди безброј крипто игри – една од нив е Lucky Block

Играчите кои претпочитаат екосистем кој нуди бројни игри ќе уживаат во Lucky Block откако неговото казино и Sportsbook сега ќе бидат лансирани.

Платформата, која е и нашата најдобра локација за казино за крипто и биткоин , нуди пристап до повеќе од 2.700 игри понудени од популарни провајдери како Hacksaw Gaming, Microgaming и Asia Gaming. Достапни се огромна разновидност на игри кои нудат различни предизвици за играчите и различни нивоа на награди.

Покрај игрите, Lucky Block Казиното нуди слотови и казино во живо – што се состои од традиционални игри како покер и блек џек, како и Монопол Биг Балер, Договор или без договор, ВИП брзински крикет без комисија и разни други игри.

Lucky Block, исто така, интегрираше спортска категорија во својот екосистем, овозможувајќи им на фудбалските фанови да се обложуваат на Светското првенство и домашните лиги, како и нудејќи пазари за НБА, НФЛ, тенис, хокеј на мраз и други спортови, па дури и еСпортови.

Шансите за спортско обложување се обезбедени од водечките индустриски брендови како што се Betradar и Oddin.

Поставувањето сметка на Lucky Block бара само е-пошта и лозинка без долг процес на KYC – потребен е само 1 долар за да се започне обложувањето, а Lucky Block обезбедува различни опции за плаќање како банкарска сметка, картички, Google Pay, Apple Pay и 7 популарни криптовалути .

LBLOCK, оригиналниот токен на платформата кој достигна речиси 1 милијарда долари пазарна вредност за време на својот врв, наскоро ќе стане опција за плаќање и поскапе за 20% откако беше објавено казиното.

Во текот на декември 2022 година, оваа игра ќе биде домаќин на подароци LBLOCK од 10.000 долари. Играчите имаат право да победат ако направат депозит и обложуваат, при што Lucky Block нема никакви барања за обложување.

Штом играчите ќе се пријават, тие исто така имаат право на враќање на готовина од 15% за загубите во првата недела – ВИП/највисоките ролери ќе добијат повторно вчитани бонуси доколку се дел од програмата за лојалност.

Cloud Mining Service – Bytebus ви нуди нај профитабилен и стабилен Cloud Mining со секојдневна и редовна исплата.
Започнете денеска и бидете исплатени утре!!!

Bytebus

Американските играчи можат да пристапат до платформата преку VPN, но Lucky Block е ограничен во ОК. Играчите во остатокот од светот не треба да имаат проблеми со пристапот до платформата, но можат да користат VPN за да се спротивстават на какви било ограничувања.

Оваа ново лансирана игра нуди неколку бенефиции и играчите треба да скокаат веднаш додека придобивките се сè уште достапни.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Please enter CoinGecko Free Api Key to get this plugin works.